Підвісний світильник Azzardo Sirius 90 мідний DEL661390 Az2120

- В наявності
- Код: 86093081
15 288 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Sirius 90 Мідний Del661390 Stick Az2120. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, забезпечуючи як функціональність, так і естетику. Вони є ідеальним рішенням для різних приміщень, від віталень до спалень і офісів. Одним з унікальних представників цієї категорії є Azzardo Sirius 90 Мідний Del661390 Stick Az2120, яка вражає сучасним дизайном і високою якістю виконання. Параметри освітлення. Лампа оснащена 12 джерелами світла, що гарантує ефективне освітлення простору. Кожне джерело може мати максимальну потужність 40W,...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40cm мм |
| Глибина | 6cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 12 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 6cm мм |
- Ціна: 15 288 ₴

