Кінкет Elstead Silver Coral 1x100W E27 230V KLSILCORAL1

- В наявності
- Код: 80716030
12 558 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Silver Coral 1X100W E27 230V (Klsilcoral1). Стійки для світла - це не лише джерело світла, але й ключовий декоративний елемент, який може надати характер кожному інтер'єру. Кінкет. Elstead Silver Coral. поєднує. елегантність. з. функціональністю., що робить його відмінним вибором для. їдальні. та інших просторів, що потребують делікатного освітлення. Завдяки своїм естетичним якостям, лампа створює. затишну атмосферу., що сприяє спільним зустрічам і відпочинку. Дизайн. Цей кінкет вирізняється. класичним стилем., який гармонійно впишеться як в традиційні, так і в сучасні...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 23cm мм |
| Глибина | 14cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 100W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 19cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 12 558 ₴

