Підвісний світильник Trio Diva кришталевий чорний/золотий/білий 319800808

- В наявності
- Код: 174626129
16 259 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Каскадна підвісна лампа DIVA 319800808 Trio для вітальні, чорні, золоті, білі кулі в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель DIVA виготовлена з практичних і...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TRIO LIGHTING |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 32cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 32,5 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 120cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 16 259 ₴






