Підвісний світильник Eglo Led Lodosa 37,5W 390205

- В наявності
- Код: 153525755
17 309 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo Лампа підвісна Led 37,5W Lodosa 390205 (390205Eglo). Підвісна лампа. LED Lodosa 390205. це унікальний продукт відомого бренду. Eglo, який спеціалізується на сучасному освітленні. Завдяки своєму унікальному дизайну та функціональності, ця лампа чудово вписується в різноманітні інтер'єри, стаючи не лише джерелом світла, але й стильним декоративним акцентом. Ідеально підходить для різних приміщень, вносячи елегантність та комфорт. Дизайн і матеріали. Лампа виготовлена з високоякісного алюмінію, що забезпечує їй легкість та довговічність. Два доступні...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 5W Вт |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 113cm мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 17 309 ₴



