Плафон Sollux Rio 78 золотий LED 3000K 1x50 IP20 TH.224

- В наявності
- Код: 150628886
18 988 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Коло винайдене наново. Для тих, хто цінує креативність і нестандартний дизайн. Rio є легким, а водночас з характером. Дрифтуючи в повітрі у формі світлових кругів. Її модний дизайн, універсальність і функціональність роблять її популярною серед архітекторів і дизайнерів інтер'єру. Ви також можете запросити Rio до себе. Цікава форма лампи у вигляді кола. Вона заповнена виготовленим в Польщі інтегрованим модулем LED. Він дає багато світла, яке чудово передає кольори всього, чого торкається. Саме тому Rio чудово підходить, коли...
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 12,5cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 78 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 50W Вт |
| Марка | Thoro Lighting |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Rio |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 78cm мм |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 18 988 ₴










