Підвісний світильник Paul Neuhaus Paan LED подовжений зі ściemniaczem 6231-55

- В наявності
- Код: 150138431
18 818 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа IVEN. Пропонуємо вам сучасну лампу відомої німецької компанії LEUCHTEN DIREKT. Гарна лампа, яка виготовлена з найбільшою ретельністю з матеріалів найвищої якості. Лампа, поєднання незвичайного вигляду та високої якості виконання якої робить її незвичайною прикрасою кожного інтер'єру. ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ: сучасний стиль. регулювання яскравості світла. надійне виконання. низькі експлуатаційні витрати. матеріали високої якості. ТЕХНІЧНІ ДАНІ ЛАМПИ: клас енергетичної ефективності: A+. джерело світла: 2 x модуль LED. загальна потужність: 40 Вт. світловий потік:...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 101cm мм |
| Глибина | 10cm мм |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості світла |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 25cm мм |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 18 818 ₴


