Підвісний світильник Cosmo Light Boston P08959Br

- В наявності
- Код: 62978052
16 338 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Cosmo Light Boston P08959Br. Стельові світильники є невід'ємною частиною інтер'єру, забезпечуючи належне освітлення та додаючи характеру кожному приміщенню. Завдяки різноманітним стилям і функціям, стельові світильники можуть використовуватися в вітальнях, спальнях, офісах та багатьох інших місцях. Однією з унікальних моделей у цій категорії є Cosmo Light Boston P08959Br., який вирізняється сучасним дизайном та функціональністю. Параметри світла. Стельовий світильник Cosmo Light Boston P08959Br. оснащений 8 джерелами світла, що гарантує відмінне освітлення навіть...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Cosmolight |
| Висота | 94cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 78 |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Boston |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 78cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 16 338 ₴

