Підвісна лампа Zuma Line ALI 5642

- В наявності
- Код: 144622286
20 983 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра ALI 5642 Zuma Line. Люстра. ALI 5642. від відомого виробника. Zuma Line. це відмінний приклад поєднання сучасного дизайну з функціональністю. Стельові світильники. не тільки виконують роль джерела світла, але й є важливим декоративним елементом, який може змінити атмосферу будь-якого інтер'єру. Обираючи люстру, варто звернути увагу на її. енергетичну ефективність. , стиль виконання та матеріали, з яких вона була створена. Енергоефективність і клас енергетичної ефективності. Модель. ALI 5642. вирізняється. енергоефективністю. та високим класом ефективності...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | G9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180cm мм |
| Глибина | 35cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло, пластик |
| Мoдель | 5642 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Колір | Білий |
| Ширина | 35cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 20 983 ₴



