Плафон Kaspa Mija 3Xe14 IP44 30668305

- В наявності
- Код: 100913622
19 553 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Kaspa Mija 3Xe14 Ip44. Люстри - це не лише джерело світла, але й ключовий декоративний елемент кожного інтер'єру. Правильно підібрана люстра може повністю змінити характер приміщення, надаючи йому відповідний клімат і атмосферу. Обираючи люстру, варто звернути увагу на її функціональність та естетику, особливо у випадку приміщень, таких як ванна кімната, де освітлення відіграє ключову роль. Світлова ефективність. Одним з найважливіших аспектів кожної люстри є її світлова ефективність. Kaspa Mija 3Xe14 Ip44. оснащена трьома...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaspa |
| Колір | Білий |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 9W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 19 553 ₴






