Підвісна лампа Delighting Cintra золота 3 134991360

- В наявності
- Код: 145536332
22 374 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Delighting Лампа Підвісна Cintra Золота Disc 3. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, виконуючи не лише практичну, але й декоративну функцію. Ідеально підходять для різних приміщень, надаючи їм унікального характеру завдяки відповідно підібраному світлу та дизайну. Якщо ви шукаєте елегантне і сучасне рішення, яке додасть блиску вашому інтер'єру, лампа підвісна Cintra - це відмінний вибір. Освітлення на найвищому рівні. Delighting Лампа Підвісна Cintra Золота Disc 3. пропонує три джерела світла типу LED, що забезпечує рівномірне освітлення простору...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 2700К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 6W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 25cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 22 374 ₴

