Підвісна лампа Markslojd Klint чорна 108076 4x60W E27

- В наявності
- Код: 102764497
16 902 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Markslojd Klint 108076 4x60W E27 чорний. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм не лише відповідного клімату, але й функціональності. Вибір відповідної стельової лампи може значно вплинути на атмосферу в приміщенні, а також на його естетику. Підвісна лампа. Markslojd Klint 108076 4x60W E27 - стильний і сучасний елемент освітлення, який чудово підійде для різних інтер'єрів, таких як вітальня, спальня чи їдальня. Світлова ефективність. Markslojd Klint 108076. оснащена чотирма джерелами світла, що дозволяє на рівномірне освітлення...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 57 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 58,5 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 16 902 ₴



