Підвісна лампа Delighting Cintra золота Line 3 134991260

- В наявності
- Код: 145536334
21 246 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Delighting Лампа підвісна Cintra Золота Line 3 (134991260). Delighting Лампа підвісна Cintra Золота Line 3. це сучасне освітлення, яке поєднує в собі елегантний дизайн та функціональність. Ідеально підійде для різних внутрішніх приміщень, таких як спальні, вітальні чи їдальні. Завдяки своєму розкішному вигляду, ця лампа може змінити атмосферу інтер'єру, вносячи до нього трохи класу та стилю. Енергоефективність та клас енергоефективності. Це освітлення вирізняється використанням сучасних джерел світла LED, які є енергоощадними і...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 2700К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 11cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 11 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 6W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 11cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 21 246 ₴

