Підвісна лампа Azzardo Aga 5 White Md12895Wh

- В наявності
- Код: 74329514
16 732 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Aga 5 White Md12895Wh. Люстри - це не лише практичні джерела світла, але й важливі декоративні елементи кожного інтер'єру. Завдяки їм ми можемо створити відповідну атмосферу в різних приміщеннях, додаючи їм характеру і стилю. Вибір відповідної люстри є ключовим, щоб забезпечити оптимальне освітлення та композицію з рештою декору. Світлова ефективність. Azzardo Aga 5 White Md12895Wh. - це підвісна лампа, яка оснащена 5 джерелами світла. Кожне з них може мати максимальну потужність 40W, що дає великі можливості для освітлення навіть великих просторів...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17cm мм |
| Глибина | 235cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Білий |
| Ширина | 46cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 16 732 ₴

