Підвісна лампа Italux Montora 11XG9 мідь/бурштиновий PND-30223-11A

- В наявності
- Код: 110554777
17 191 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Montora PND-30223-11A Люстра. Люстра. Люстра. Italux MONTORA PND-30223-11A. Дані продукту. Розміри. ➕ Довжина - 120 см. ➕ Ширина - 64.3 см. ➕ Висота - 52.8 см. Світло. ➕ Цоколь лампочки - G9. ➕ Кількість джерел світла - 11. ➕ Тип джерела світла - класичні лампочки або LED. ➕ Лампочка в комплекті - ні. ➕ Інтегрований LED - ні. ➕ Потужність - 5 Вт. ➕ Напруга - 220-240V. ➕ Можливість затемнення - так (залежить від лампочок). Загальні. ➕ Колекція - Montora. ➕ Тип - люстра. ➕ Колір - медовий мідний. ➕ Колір абажура - димчастий. ➕ Матеріал - сталь | скло. ➕ Клас...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | G9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120см мм |
| Глибина | 53 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 5W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Montora |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 65 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 17 191 ₴


