Підвісна лампа Maytoni Nebula Mod182Pl-L6W3K біла мінімалістична Mod182Pll6W3K

- В наявності
- Код: 166827294
18 386 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Lampa Wisząca Nebula Mod182Pl-L6W3K. Maytoni Lampa Wisząca Nebula Mod182Pl-L6W3K. це унікальний елемент освітлення, який поєднує в собі. мінімалістичний дизайн. та функціональність. Виготовлена з. високоякісного скла. , лампа в білому виконанні чудово вписується в різноманітні стилі оформлення, від лофт до скандинавського. Завдяки своєму сучасному вигляду, модель ця надає унікальну атмосферу кожному інтер'єру, стаючи його центральною точкою. Енергоефективність та клас енергоефективності. При виборі стельової лампи важливою є її. клас ефективності...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32cm мм |
| Глибина | 25cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 6W Вт |
| Марка | Maytoni |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 31cm мм |
- Ціна: 18 386 ₴

