Підвісна лампа Zumaline Bella Zuma прозора мідь 1240

- В наявності
- Код: 174626161
16 653 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сучасна стельова лампа BELLA з матового латуні. Символ: 1240. Серія: BELLA. Колір: Латунь. Колір виробника: Матовий латунь. Призначення: Кабінет і офіс, Їдальня, Коридор, Кухня, Вітальня, Спальня. Стиль: Сучасний. Тип: Підвісні лампи. Основний матеріал: Скло. Напруга (В): 230. Тип живлення: Мережеве. Додатковий матеріал: Латунь. Ступінь захисту: IP20. Регулювання висоти: Так. Країна виробництва: Польща. Тип патрона: E27. Кількість джерел світла: 1. Максимальна потужність лампи (Вт): 15. Змінне джерело світла: Так. Джерело світла в комплекті: Ні. Клас...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 37cm мм |
- Ціна: 16 653 ₴


