Підвісна лампа Lucide Gunhild 30460/03/60 304600360

- В наявності
- Код: 153525250
21 915 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lucide Gunhild 30460/03/60 Лампа підвісна. Люстри це не тільки основне джерело світла в наших домах, але й ключовий декоративний елемент, який може надати інтер'єру унікальний характер. Правильне освітлення може змінити атмосферу кожного приміщення, від вітальні, через кухню, до офісу чи спальні. Лампа підвісна. Lucide Gunhild 30460/03/60. є відмінним прикладом продукту, який поєднує функціональність з елегантністю та сучасним стилем. Потужність і ефективність освітлення. Лампа підвісна. Lucide Gunhild. оснащена. 3 джерелами світла. , що забезпечує рівномірне...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 146cm мм |
| Глибина | 240cm мм |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 122cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 21 915 ₴

