Плафон Maytoni Zeil H356Cl03Bz

- В наявності
- Код: 61460711
17 126 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Zeil H356Cl03Bz. Люстра - це не лише функціональний елемент обладнання, але й важливий декоративний елемент інтер'єру. Плафони, люстри та стельові світильники відіграють ключову роль у формуванні атмосфери приміщень, пропонуючи різноманітні стилі та можливості освітлення. Серед багатьох доступних на ринку стельових ламп виділяється Maytoni Zeil H356Cl03Bz., яка поєднує елегантність з практичністю. Світлова потужність. Maytoni Zeil H356Cl03Bz. оснащена трьома джерелами світла, що гарантує відмінне освітлення простору. Лампа підтримує лампочки з максимальною потужністю 60W...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 19,2cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 30cm мм |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | H356-CL-03-BZ |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Етно, Англійська |
| Тип | Стельові світильники |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 35cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 17 126 ₴










