Підвісна лампа Azzardo Olivier LED 50W золота Az5110

- В наявності
- Код: 148377467
16 653 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Лампа Підвісна Світлодіодна Olivier AZ5110. 50W Довга Золота. Azzardo Лампа Підвісна Світлодіодна Olivier AZ5110. це відмінне поєднання елегантності та сучасності, яке ідеально вписується в мінімалістичні тренди оформлення інтер'єрів. Її золота кольорова гамма та проста форма роблять її центральним елементом кожного приміщення. Лампа не тільки забезпечує світло, але й виконує декоративну функцію, гармонійно вписуючись у різні стилі оформлення. Енергоефективність та клас енергоефективності. У наш час, коли дбайливе ставлення до навколишнього середовища та економія енергії...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 169 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 117,5 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 50W Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 3,5см мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 16 653 ₴


