Плафон Zuma Line Girona LED 36W 3000K золотий/прозорий MX3713-2-3Gt

- В наявності
- Код: 166727537
20 983 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Zuma Line - Люстра Стійка Girona Led 36W 3000K Золотий/Прозорий Mx3713-2-3Gt (MX371323GT). Стельові світильники відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, створюючи атмосферу, що сприяє релаксації та зустрічам. Один з моделей, який поєднує елегантність з функціональністю, є плафон Girona від бренду Zuma Line. Його унікальний дизайн та ретельне виконання роблять його відмінним освітленням для різноманітних приміщень, від офісу до кухні, аж до спальні. Завдяки поєднанню естетики з корисністю, цей продукт вносить у приміщення затишний блиск, який...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 19cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 19 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 36W Вт |
| Матеріал | Метал, алюміній |
| Мoдель | Girona |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Стельові |
| Колір | Прозорий |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 19cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 20 983 ₴




