Підвісна лампа Trio Trajan LED 45W 2700-5000K алюміній чорний 375310505

- В наявності
- Код: 113876338
23 096 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Trio Trajan Гора Дол Led 45W 27005000K Dim Алюміній Щітковий Чорний 375310505. Люстри відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, не тільки забезпечуючи відповідне освітлення, але й будучи важливим декоративним елементом. Незалежно від того, чи потрібне вам освітлення для вітальні, спальні чи кухні, люстри можуть трансформувати простір, надаючи йому унікальний характер. Параметри світла. Лампа. Trio Trajan. це сучасне освітлювальне рішення, яке чудово підійде для різних інтер'єрів. Має одне джерело світла LED, яке пропонує три можливості...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 6cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 42W, 12W Вт |
| Марка | TRIO LIGHTING |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 2700K, 5000K, 6500K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 150cm мм |
- Ціна: 23 096 ₴



