Плафон Azzardo Serafino 80 3Step Dimm Az5833

- В наявності
- Код: 165923225
16 653 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Lampa Sufitowa Serafino 80 3Step Dimm Az5833. Azzardo Lampa Sufitowa Serafino 80 3Step Dimm Az5833. це сучасне та елегантне рішення, яке чудово впишеться в різноманітні інтер'єри. Завдяки своїй функціональності та естетиці, ця лампа ідеально підійде як для офісів, так і для домашніх просторів, створюючи унікальну атмосферу. Енергоефективність та клас енергетичної ефективності. У зв'язку з зростанням витрат на енергію, вибір енергоефективних рішень стає пріоритетом. Serafino 80. сумісна з. лампами LED. , що значно знижує витрати на експлуатацію...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 80cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 43W Вт |
| Марка | Azzardo |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
- Ціна: 16 653 ₴

