Підвісний світильник Italux Evans Pnd-94981-5A-Gd Pnd949815Agd

- В наявності
- Код: 185042427
14 133 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна LED 26W EVANS PND-94981-5A-GD Italux. Основна інформація. Виробник: Italux. Серія: EVANS. Символ: PND-94981-5A-GD. Розміри пропонованого продукту. Довжина (см): 96. Висота (см): 17. Ширина (см): 17. Загальна висота (см): 129. Параметри продукту. Колір: Жовтий і золотий. Основний матеріал: Сплав металів. Додатковий матеріал: Скло, Кераміка. Живлення (В): 220-240. Тип живлення: Мережеве. Ступінь захисту: IP20. Кількість джерел світла: 1. Колір/тип абажура: Опал, Керамічний, Прозорий, Скляний. Параметри джерела світла. Світловий потік (LM): 2960. Температура світла...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 129cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 17 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 26W Вт |
| Матеріал | Кераміка |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 17cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 14 133 ₴

