Підвісна люстра Italux Romily Pnd2018836

- В наявності
- Код: 96425082
25 353 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Romily (Pnd2018836). Люстри є невід'ємним елементом кожного інтер'єру. Вони відповідають не лише за освітлення, але й за стиль і характер приміщення. Серед них люстри користуються величезною популярністю, головним чином завдяки своїй елегантності та функціональності. Сьогодні ми хочемо представити вам одну з таких люстр – Italux Romily, яка чудово вписується в сучасні інтер'єри. Унікальні параметри світла. Люстра Italux Romily – це відмінний вибір, якщо йдеться про ефективність освітлення. Має шість джерел світла LED, що гарантує рівномірне...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90см мм |
| Глибина | 97см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 4W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | ROMILY |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 97 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 25 353 ₴



