Плафон Azzardo Antonio LED 50W круглий бронзовий Az5071

- В наявності
- Код: 148377496
17 309 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Lampa Sufitowa Ledowa Antonio Az5071 50W Okrąg Brązowy. Люстри є ключовим елементом кожного інтер'єру, який не тільки забезпечує відповідне освітлення, але й впливає на атмосферу та стиль приміщення. Завдяки своєму центральному розташуванню вони можуть рівномірно освітлювати простір, створюючи затишну та функціональну атмосферу. Люстри знаходять застосування в різних приміщеннях – від вітальні, через спальню, кухню, до ванної кімнати, підкреслюючи їх характер і додаючи елегантності. Параметри освітлення. Azzardo Lampa Sufitowa Ledowa Antonio Az5071. це відмінне...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 61cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 61 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 50W Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 4000K, 3000K, 6500K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 61cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 17 309 ₴

