Підвісна лампа Ummo Fuppu біла Fpa211P0

- В наявності
- Код: 124314379
17 309 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ummo Fuppu A Біла Стельова Лампа Підвісна Fpa211P0. Стельові лампи - це невід'ємний елемент кожного інтер'єру, який не тільки забезпечує відповідне освітлення, але й надає приміщенням характеру та стилю. При виборі відповідної стельової лампи варто звернути увагу на її дизайн, функціональність та технічні параметри. Саме тому підвісні лампи від Ummo користуються великим попитом серед клієнтів. Параметри світла. Ummo Fuppu A Біла Стельова Лампа Підвісна Fpa211P0 пропонує відмінні параметри освітлення. Оснащена двома джерелами світла LED потужністю 7W кожне, що в...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Ummo |
| Висота | 33cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 24W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 33cm мм |
- Ціна: 17 309 ₴

