Бра Elstead Blake нікель Bath/Blake2 Pn

- В наявності
- Код: 105247065
20 563 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Виробник: Elstead. Артикул: BATH-BLAKE2-PN. Тип продукту: Бра. Розміри: Висота (см): 34см. Ширина (см): 12см. Довжина (см): 21,5см. Вага (кг): 1,76кг. Цоколь лампочки: G9. Джерело світла: Потужність (Вт): 3,5Вт. Яскравість (лм): 320лм. Температура світла (К): 3000K. Колір світла: Теплий. Лампа LED: LED Ready. Кількість джерел світла: 1. Лампа в комплекті: ТАК. Живлення: 230V. Колір абажура/кришки: Прозорий. Колір корпусу/кронштейна: Сатин. Матеріал: Мідь. Додаткова інформація: Колір (описово): поліруваний нікель. Матеріал (описово): латунь, скло. Регулювання висоти/довжини:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Колірна температура | 3300К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34cm мм |
| Глибина | 37cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Марка | Elstead |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Класичний, гламур |
| Тип | Бра |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12cm мм |
- Ціна: 20 563 ₴

