Кінкет Altavola Design Velo We No. 1 золотий дизайн

- В наявності
- Код: 150137674
19 146 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Садовий світильник для саду елегантний на вулиці модний ефект вау гарний малий. Просто незвичайна лампа. Вона велика, але не пригнічує, вона розкішна, а водночас благородно проста. Її незвичайний абажур нагадує розвіяний на південному сонці вуаль, через яку світло розсіюється виразно. Абажур лампи виконаний з прозорого акрилу з дрібним візерунком. Ніжні білі крапочки не тільки прикрашають його, але й додатково розсіюють світлодіодне джерело світла по всій поверхні. Акриловий абажур значно легший в обслуговуванні, більш довговічний і безпечний, ніж його...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altavola Design |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15,5 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 47 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | Velo |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Бра |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 47 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 19 146 ₴

