Підвісна лампа Moosee Circle Spot 98 золота MSE010100161

- В наявності
- Код: 133197000
20 472 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Moosee лямпа підвісна CIRCLE SPOT 98 GOLD золота. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу і функціональність приміщень. Лямпа підвісна. Moosee CIRCLE SPOT 98 GOLD. це відмінний вибір для тих, хто шукає сучасне і стильне освітлення, яке чудово підійде для різних просторів, таких як вітальня, спальня, офіс чи кухня. Параметри світла. Лямпа. Moosee CIRCLE SPOT 98 GOLD. характеризується високою ефективністю освітлення. Має п'ять джерел світла LED з максимальною потужністю 8W кожне, що в сумі дає вражаючу потужність 75,8W...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 206 см мм |
| Глибина | 98см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 8W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Circle |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 98см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 20 472 ₴

