Підвісна люстра Light Prestige Arizona 9 9XGU10 чорна/золота LP 074/9PL BK/GD

- В наявності
- Код: 106099386
19 553 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Light Prestige Arizona 9 9Xgu10 Linia Czarna/Złota Lp 074/9Pl Bk/Gd. Люстри відіграють ключову роль в освітленні наших інтер'єрів. Це не тільки джерело світла, але й важливий декоративний елемент, який може значно вплинути на вигляд приміщення. Завдяки своїй універсальності та різноманітним візерункам, люстри знаходять застосування в різних кімнатах, від вітальні до кухні. Параметри освітлення та функціональність. Люстра. Light Prestige Arizona 9. була спроектована з урахуванням сучасного стилю та функціональності. Оснащена 5 джерелами світла, що...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80cm мм |
| Глибина | 80cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Arizona |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 19 553 ₴


