Підвісна лампа Aldex Bosso 4 мультиколор 1119L40

- В наявності
- Код: 157179128
20 064 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Aldex Лампа Підвісна Bosso 4 Multicolour 1119L40. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, створюючи атмосферу і підкреслюючи характер приміщень. Однією з унікальних пропозицій у цій категорії є Aldex Лампа Підвісна Bosso 4 Multicolour 1119L40, яка поєднує в собі сучасний дизайн і функціональність, ідеально гармоніюючи з різними стилями оформлення інтер'єрів. Параметри світла. Лампа підвісна. Bosso 4 Multicolour. оснащена чотирма джерелами світла, що забезпечує відповідне освітлення навіть великих просторів. Завдяки використанню лампочок з максимальною потужністю 40W або...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | G9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 14cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W, 10W Вт |
| Марка | Aldex |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | BOSSO |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 100cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 20 064 ₴

