Підвісна лампа Endon Harvey 73021

- В наявності
- Код: 60817896
20 878 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Endon Harvey 73021. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи не лише функціональність, але й естетику. Завдяки різноманітним застосуванням, ідеально підходять для різних приміщень, таких як вітальні, спальні, кухні чи офіси. У цьому контексті варто звернути увагу на стельову лампу Endon Harvey 73021, яка поєднує в собі класичний дизайн з сучасними технічними рішеннями. Параметри світла. Стельова лампа Endon Harvey 73021 оснащена трьома джерелами світла з максимальною потужністю 40W кожне. Підходять лампочки з цоколем E14, пропонуючи яскраве...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Endon |
| Висота | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | HARVEY |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний, Традиційний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 20 878 ₴

