Плафон Eglo TORRESTRALLE LED 39749

- Немає в наявності
- Код: 100915029
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo TORRESTRALLE LED. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, приносячи не лише світло, а й стиль до приміщень. Завдяки ним можна створити унікальну атмосферу в вітальні, спальні чи кухні. Eglo TORRESTRALLE LED. це сучасне рішення, яке відповідає вимогам навіть найвимогливіших користувачів. Унікальні параметри світла. Одним з найважливіших аспектів кожної люстри є потужність і ефективність освітлення. Eglo TORRESTRALLE LED. оснащена 5 джерелами світла з максимальною потужністю 5W кожне, що дозволяє на ефективне освітлення...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Колір | Чорний |
| Цоколь | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 5W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3000K |
| Ширина | 170см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴

