Підвісна лампа Maxlight Spider біла P0270 P0270M

- В наявності
- Код: 75044252
22 912 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maxlight Spider Біла P0270 (P0270M). Люстра. Maxlight Spider P0270. це відмінне поєднання сучасного дизайну та функціональності, що робить її ідеальним вибором для тих, хто шукає елегантне освітлення для свого інтер'єру. Пропонуючи не лише. чудове освітлення. , але й. декоративний акцент. , ця модель вносить свіжість і стиль у кожну кімнату. Ключові характеристики лампи Maxlight Spider P0270. Лампа характеризується. енергоефективністю. , що важливо для тих, хто дбає про навколишнє середовище та витрати на експлуатацію. Клас енергоефективності A. та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Глибина | 33cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 200 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | Інші |
| Максимальна потужність лампочки | 33W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Spider |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 114cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 22 912 ₴



