Підвісна лампа LUCES EXCLUSIVAS ROTA LE41468

- В наявності
- Код: 107934871
18 936 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна ROTA. У категорії. стельових світильників. знайдемо широкий вибір продуктів, які не тільки освітлять наші інтер'єри, але й нададуть їм унікального характеру. Стельові світильники, в тому числі сучасні підвісні лампи, є невід'ємним елементом кожного приміщення. Завдяки своїй універсальності можуть використовуватися як у вітальні, спальні, так і на кухні чи в їдальні. Варто звернути увагу на. лампу підвісну ROTA. , яка поєднує в собі елегантність і функціональність. Параметри світла. Лампа підвісна ROTA. характеризується високою ефективністю освітлення. Має одне джерело світла о...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Висота | 150см мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 48W Вт |
| Матеріал | Акрил |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
- Ціна: 18 936 ₴

