Плафон LUCES EXCLUSIVAS TOME LE41524

- В наявності
- Код: 107934944
19 317 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
LUCES EXCLUSIVAS TOME Люстра. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм не лише відповідну яскравість, але й стиль та характер. Вони універсальні і можуть використовуватися в різних приміщеннях, від віталень до спалень. Одним з видатних продуктів у цій категорії є LUCES EXCLUSIVAS TOME Люстра, яка поєднує сучасний дизайн з високою функціональністю. Параметри світла. LUCES EXCLUSIVAS TOME Люстра оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю 50W. Випромінює світло з температурою кольору 4000K, що...
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Висота | 90см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 50W Вт |
| Матеріал | Метал, Акрил |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 4000K |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 19 317 ₴

