Підвісна лампа Markslöjd Soleil Chrom 9x40W E14 6613137

- В наявності
- Код: 101101221
19 133 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Markslöjd Soleil Chrom. 9X40W E14 (MARKSLÖJD_6613137). Люстри. це невід'ємний елемент кожного інтер'єру, що визначає атмосферу, функціональність та естетику приміщень. Markslöjd Soleil Chrom. це лампа, яка вирізняється. сучасним дизайном. та високою якістю виконання, що робить її відмінним рішенням як для вітальні, так і для інших приміщень. Обираючи стельову лампу, варто звернути увагу на такі характеристики як. потужність. , кількість джерел світла. , стиль. , матеріали виготовлення. та. енергоефективність. Економія енергії та клас енергоефективності...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 57cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 57 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 9 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 20W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Soleil |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 57cm мм |
- Ціна: 19 133 ₴



