Підвісна лампа Tk Lighting Prima Wood 18125 18125T

- В наявності
- Код: 181029134
16 102 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна PRIMA LED теплого світла з подовженим абажуром над столом 18125 TK Lighting. ___________________________________________________. Купуючи у нас, ви отримуєте. ___________________________________________________. Оригінальний ПРОДУКТ. - продукт походить з офіційної дистрибуції марки. TK. Lighting. Якість PREMIUM. - для виробництва використано ретельно відібрані матеріали. Сучасний ДИЗАЙН. - освітлення впишеться в будь-який інтер'єр. Виробництво ПОЛЬЩА. - TK Lighting - польська марка, на ринку з 2013 року. Увага до ДЕТАЛЕЙ. - для досягнення найвищої якості...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 24W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний, Класичний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 150cm мм |
- Ціна: 16 102 ₴










