Підвісна лампа LAVELLO Markslojd 108288

- В наявності
- Код: 123959597
16 128 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Markslojd Lavello 108288 Лампа Підвісна Звис 9X40W E27 Чорна. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм неповторний характер і атмосферу. Одним з найбільш універсальних виборів є. підвісні лампи. , які чудово підходять для різних приміщень від віталень до спалень. Сьогодні розглянемо ближче одну з сучасних пропозицій, якою є. Markslojd Lavello 108288 Лампа Підвісна. Потужність і якість світла. Лампа Lavello. це унікальний продукт, який пропонує аж. 9 джерел світла. Кожна з лампочок може мати максимальну потужність. 40W. , що дозволяє на...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 89cm мм |
| Довжина: | 89cm мм |
| Додаткова інформація | Можливість димування |
| Клас захисту | I |
| Мoдель | 108288 |
| Потужність | 40 W |
| Тип | Підвісні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 94,5cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 16 128 ₴





