Підвісна лампа Step Into Design Candela-6 чорна Dn15056Black

- В наявності
- Код: 156718467
19 671 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design Лампа підвісна Candela-6 Чорна. Стельові світильники. відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, додаючи їм стилю та функціональності. Завдяки широкому асортименту доступних моделей, їх можна підібрати до різноманітних приміщень, від віталень і спалень до офісів і кухонь. Однією з унікальних моделей у цій категорії є. Step Into Design Лампа підвісна Candela-6 Чорна. , яка вирізняється сучасним дизайном і універсальним застосуванням. Світло і потужність. Лампа Candela-6. має 12 джерел світла, що забезпечує рівномірне освітлення великих просторів. Кожне джерело світла може мати...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 200cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 70 |
| Кількість джерел світла | 12 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 70cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 19 671 ₴



