Підвісна лампа Step Into Design Darling золота 60см St-9501-5 Gold

- В наявності
- Код: 182503769
19 671 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сучасна люстра DARLING має класичну, просту, геометричну форму. Складається з центральної, вертикальної частини, від якої відходять горизонтальні руки, закінчені білими текстильними абажурами. Золота лампа DARLING виконана переважно з металу, що надає їй елегантного, блискучого вигляду. Абажури виготовлені з білої тканини, що робить світло м'яко розсіяним. Золота підвісна лампа DARLING - це декоративний елемент, який може повністю змінити вигляд вашого інтер'єру. Її сучасний дизайн і тепле світло зроблять кожну кімнату більш затишною і...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 37 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W, 200W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 37cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 19 671 ₴

