Підвісна лампа Maytoni Spirito Mod286Pl-L18G3K Mtmod286Pll18G3K

- В наявності
- Код: 182476345
20 432 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Скляна підвісна лампа Spirito MOD286PL-L18G3K LED 12W 3000K золота в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Spirito виготовлена з практичних і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 29cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 26 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | D |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 12W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 32cm мм |
- Ціна: 20 432 ₴






