Плафон Ideal Lux Mouse Pl4 Bianco 073583

- В наявності
- Код: 74327289
20 563 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideal Lux Mouse Pl4 Bianco 073583. Люстри відіграють ключову роль в освітленні наших інтер'єрів. Вони є не лише джерелом світла, але й важливим декоративним елементом, який може повністю змінити характер приміщення. Плафони, люстри та стельові світильники знаходять застосування в різних кімнатах, таких як вітальня, спальня, кухня чи ванна. Завдяки своїй різноманітності та функціональності вони можуть задовольняти різні потреби користувачів. Параметри світла та функціональність. Ideal Lux Mouse Pl4 Bianco 073583. це плафон, який безумовно приверне увагу своєю...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Колір | Білий |
| Цоколь | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 29cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 29 |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 50W Вт |
| Марка | Ideal Lux |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний, Традиційний |
| Тип | Стельові світильники |
| Ширина | 29cm мм |
- Ціна: 20 563 ₴

