Підвісна лампа Step Into Design Boogie LED 88см 5907614656157

- В наявності
- Код: 91669353
22 361 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design Лампа підвісна Boogie Led 88 см. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм характеру та функціональності. Вибір відповідної стельової лампи може значно вплинути на атмосферу в приміщенні, а також підвищити його естетичні якості. Одним з таких унікальних продуктів є. Step Into Design Лампа підвісна Boogie Led 88 см., яка поєднує сучасний дизайн з високою якістю виконання. Параметри світла. Лампа підвісна. Boogie. була оснащена одним світловим елементом LED потужністю 32W, що забезпечує ефективність освітлення на рівні 1300...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3300К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 185 см мм |
| Глибина | 88 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 88 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 9W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 88 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 22 361 ₴




