Підвісна лампа Argon Absos 1840

- В наявності
- Код: 160438713
24 120 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра ABSOS 1840 алебастрові кулі золото - Argon. Сучасний та елегантний дизайн. Люстра. ABSOS 1840. від. Argon. це унікальне поєднання. сучасності. та елегантності, яке є цікавою альтернативою типовій люстрі. Виготовлена з високоякісних матеріалів, ця люстра вирізняється. алебастровими кулями, які надають інтер'єру вишуканого характеру. Регульовані руки. дозволяють вільно змінювати кут падіння світла та форму люстри на стелі, що робить її надзвичайно функціональною та адаптується до потреб кожного користувача. Висота люстри становить 95 см...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 95 см мм |
| Глибина | 14 см мм |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 7W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Absos |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 86 см мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 24 120 ₴










