Підвісна лампа Sigma TELMA 32027

- В наявності
- Код: 100914826
21 338 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sigma TELMA (32027). Люстри відіграють ключову роль у створенні атмосфери та функціональності інтер'єру. Вибір відповідного джерела світла може повністю змінити вигляд приміщення, надаючи йому сучасний характер і яскравість. Серед широкого асортименту доступних продуктів, на особливу увагу заслуговує. Sigma TELMA (32027). – елегантна підвісна лампа, яка вирізняється сучасним дизайном і високою функціональністю. Параметри освітлення. Підвісна лампа TELMA пропонує. одне джерело світла. , що робить її ідеальною для менших приміщень, таких як кухня чи спальня...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130cm мм |
| Глибина | 70cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 70 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 51cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 21 338 ₴

