Підвісна лампа Elstead Palmas LED 2-пунктова Qn-Palmas-2Mp-Pn Qnpalmas2Mppn

- В наявності
- Код: 184003085
21 009 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Куляста підвісна лампа Palmas QN-PALMAS-2MP-PN LED 20W 3000K біла в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Сфера виготовлена з практичних і міцних...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоефективності | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 20W Вт |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 54cm мм |
- Ціна: 21 009 ₴


