Підвісна лампа Zuma Line Cone 3XGU10 дерево/білий 8511303

- В наявності
- Код: 148532751
22 650 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Zuma Line Cone 3Xgu10 Дерево/Білий 8511303. Люстри відіграють ключову роль у кожному інтер'єрі, додаючи не лише світла, але й характеру приміщенням. ". Zuma Line Cone 3Xgu10 Дерево/Білий 8511303. " це унікальна пропозиція, яка поєднує в собі натуральні матеріали та елегантний дизайн, роблячи її ідеальним вибором для тих, хто цінує тепло і затишок у власному домі. Параметри світла. Люстра ". Zuma Line Cone 3Xgu10 Дерево/Білий 8511303. " оснащена трьома джерелами світла з цоколем GU10, що дозволяє рівномірно освітлювати простір. Кожне з цих...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40cm мм |
| Глибина | 75cm мм |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 50W Вт |
| Матеріал | Масив дерева |
| Мoдель | CONE |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 75cm мм |
- Ціна: 22 650 ₴


