Підвісна лампа Sigma TELMA 32029

- В наявності
- Код: 100914831
21 338 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sigma TELMA (32029). Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, забезпечуючи не лише функціональне світло, але й додаючи стилю та елегантності різним приміщенням. Одним з відмінних прикладів такого освітлення є підвісна лампа. Sigma TELMA (32029), яка завдяки своєму сучасному дизайну та високоякісним матеріалам вирізняється на фоні інших продуктів. Потужність та ефективність освітлення. Підвісна лампа. Sigma TELMA (32029) оснащена одним джерелом світла, яке підтримує лампочки максимальною потужністю 60W. Завдяки патрону E27, можна використовувати різні типи...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130cm мм |
| Глибина | 70cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 70 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 51cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 21 338 ₴

