Підвісна лампа Markslojd Callisto 6L 6xG9 чорна/димна 108108

- В наявності
- Код: 102389087
15 327 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Markslojd Callisto 6L 6xG9 чорний/димчастий (108108). Стельовий світильник. Markslojd Callisto 6L. це відмінне поєднання елегантності та функціональності. Завдяки сучасному дизайну та практичним рішенням, ідеально вписується в різноманітні інтер'єри. Ця модель не тільки виконує своє основне освітлювальне завдання, але й додає стилю кожному приміщенню, що робить її чудовим вибором для тих, хто шукає унікальне освітлення. Енергоефективність та клас енергоефективності. Модель Callisto 6L характеризується високим класом енергоефективності A, що...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 66cm мм |
| Глибина | 45cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 18W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Callisto |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 45cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 15 327 ₴


